Egy 2015 novemberében megjelent jelentés szerint Magyarországon évente közel 13 ezer ember hal meg a részecskeszennyezés miatt.
Egy 2015 novemberében megjelent jelentés szerint Magyarországon évente közel 13 ezer ember hal meg a részecskeszennyezés miatt.
A részleteket itt találod.